Dęblińska 13, 04-187 Warszawa, Polska
22 610-85-95
exlibris.gpk (at) gmail.com

Informacje

  Amerykańskie winyle na sprzedaż

Magazyn posiadanych przez nas winyli zapełniony jest wieloma dziesiątkami kartonów po ok. 100 płyt, w większości nie posegregowanych. Po przejrzeniu pierwszych ok. 2000 winyli można było się zorientować, że sporo jest w stanie dobrym i bardzo dobrym – w stanie idealnym jest oczywiście tylko część. Wśród nich trafia się pewna ilość egzemplarzy nie rozpakowanych. Są także płyty w świetnym stanie, ale z co najmniej jedną rysą (i z tego powodu zaliczane do stanu średniego). Część  winyli to “stan kiepski” – w których kolekcjonerzy płyt mogliby szukać wykonawców na których im bardzo zależy, jeśli stan techniczny nie miałby większego znaczenia. Część najstarszych płyt, często będących w świetnym stanie, może szczególnie zainteresować kolekcjonerów, poszukujących tzw. “perełek” trudnych do zdobycia (jeśli nawet gdzieś znajdą, to na ogół w złym stanie). Z czasów produkcji monofonicznych płyt winylowych można u nas znaleźć wyjątkowe, archiwalne pozycje, a wśród nich np. wydawane przez stacje radiowe, lub tzw. soundtracki. Jest też trochę obszernych, wielopłytowych albumów z muzyką klasyczną lub jazzową (zarówno mono jak i stereo), z udziałem słynnych wykonawców lub dyrygentów.

Ze względu na dużą ilość winyli będących w magazynie – oczywiste jest, iż najbardziej interesuje nas sprzedaż hurtowa nie segregowanych winyli. Zapraszamy poważnych kontrahentów do negocjacji cenowych.

Co do cen winyli, które będą udostępnione Klientom we wrześniu – informacje opublikujemy wkrótce. Tymczasem zapraszamy na podstronę GALERIA.